Karrier

IMPORTŐRI KAPCSOLATTARTÓ

Légy hatással Te is a fejlődésre!
Mi vagyunk az Euroleasing, az MBH Bank gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac (PIAC)VEZETŐ szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, a családbarát és Családbarát tanúsítvánnyal rendelkező, az egészséget és rugalmas munkavégzést támogató Euroleasinghez, aki 2023-ban elnyerte a Szerethető Munkahely címet is, az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja:

Feladat:

– Gépjármű importőri finanszírozási együttműködések támogatása.

– Új partnerek akvirálásában való részvétel.

– Partner kapcsolatok gondozása és fejlesztése.

– Prezentációk, kimutatások, elemzések készítése importőrök és márkakereskedők részére.

– Kampányok kialakításában és termékfejlesztésben való részvétel.

Elvárások:

– Felsőfokú pénzügyi, kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség (főiskola/egyetem).

– Több éves gépjármű finanszírozási tapasztalat.

– Számítógépes ismeretek (Excel, Word, PPT).

– Angol nyelvtudás tárgyalás szinten.

– B kategóriás jogosítvány + több éves autóvezetői tapasztalat.

– Stratégiai gondolkodásmód.

– Utazási hajlandóság országon belül.

Előny:

– Hasonló cégnél szerzett tapasztalat és piacismeret

– Kiemelkedő problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

– Heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony.

– Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése.

– Színvonalas, modern munkakörnyezet.

– Versenyképes juttatási csomag: alapbér + mozgóbér + egyéb juttatások.

– Egészségprogram.

– Sport tevékenység támogatása.

Munkavégzés helye:: Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,

– kérjük olvasd el weboldalunkon az Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat,

– majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat az allas@euroleasing.hu e-mail címre!

Importőri kapcsolattartó