Karrier

Szerethető Munkahely 2023, Családbarát Munkahely 2023

Légy hatással Te is a fejlődésre!

Mi vagyunk az Euroleasing, az MBH Bank gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac (PIAC)VEZETŐ szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését.

Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, a családbarát és Családbarát tanúsítvánnyal rendelkező, az egészséget és rugalmas munkavégzést támogató Euroleasinghez, aki 2023-ban elnyerte a Szerethető Munkahely címet is, az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja:

Gyakornoki Program

Amennyiben szeretnél értékes tapasztalatot szerezni, ha elméleti tudásodat kipróbálnád élesben is, Gyakornoki Programunkban lehetőséget biztosítunk felsőfokú tanulmányokat folytató diákoknak piacképes, gyakorlati tapasztalatszerzésre az Euroleasing több területén (Értékesítés, Operáció, IT, Kockázatkezelés, Kontrolling) is!

Amit kínálunk:

  • nyári, egyetemi kötelező féléves vagy folyamatos gyakornoki lehetőség;
  • fiatalos, lendületes szervezet;
  • igényes, modern munkakörnyezet;
  • hosszútávú fejlődési lehetőség, sikeres együttműködés esetén akár munkatársi státusz;
  • érdekes kihívások, hasznos munkatapasztalat elsajátítása mentorok segítségével;
  • diákszövetségen keresztül történő foglalkoztatás;
  • konzultációs lehetőség diploma írása esetén;
  • kötelező szakmai gyakorlat igazolása;
  • rugalmas munkaidő.

Elvárások:

  • nappali tagozaton, aktív hallgatói jogviszony;
  • felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • céltudatosság, precizitás és szorgalom;
  • a lízing szakma iránti érdeklődés.

Aktuális álláslehetőségek:

Gyakornoki Programunk keretében akár a nyári időszakra, akár hosszabb időre fogadunk diákokat 16 éves kor felett.
Aktuálisan is több pozícióba keressük a lelkes, új kollégáinkat.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el az „Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat”, majd küldd el önéletrajzodat az allas@euroleasing.hu e-mail címre!

Szerethető Munkahely 2023 Családbarát Munkahely 2023 AON - Legjobb munkahely 2017

Állásajánlatok

Dinamikus, fiatalos csapatunkba az alábbi munkakörökben keresünk munkatársat:

Az Euroleasing csapattagjaként az alábbiakra számíthatsz:

Már belépéskor figyelünk rád:

  • Welcome-csomaggal fogadunk, hogy valóban élmény legyen a munkába állásod.
  • Beilleszkedésedet dedikált Kaizen-mentor támogatja.

Folyamatosan támogatunk:

  • Kreativitásod, innovációid fontosak számunkra, ezért a legjobb ötleteket Kaizen-program keretében jutalmazzuk.
  • Az Euroleasingnél létrehozott Fiatalok Klubja keretében, hogy szakmai és soft skill képzésekkel segítjük folyamatos fejlődésed.
  • Nem utolsósorban pedig nálunk ténylegesen egy pozitív, egymást támogató csapat részévé válhatsz!

Kollégáink egészsége, jóérzete kiemelten fontos számunkra:

  • Évente egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt,
  • Minden héten biztosítunk friss gyümölcsöt,
  • Házon belül sportolási lehetőségek várnak rád, és szép eredményeket elérő sportszakosztályaink is várják jelentkezésed.
  • Relax szobánkban egy nehéz nap során is azonnal felfrissítheted magad.

Fókuszban tartjuk a környezetkímélő és energiatakarékos működést:

  • Papírmentes irodai megoldásokat alkalmazunk.
  • A hulladékot természetesen szelektíven gyűjtjük.
  • Hőszigetelt nyílászárókkal, energiatakarékos műszaki berendezésekkel támogatjuk a fenntarthatóságot.
  • Garázsvásárokkal, könyv csere-bere programmal buzdítjuk kollégáinkat a környezettudatos fogyasztásra.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el az „Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat”, majd küldd el szakmai önéletrajzodat az allas@euroleasing.hu e-mail címre!