Karrier

BEHAJTÁSI MUNKATÁRS

Légy hatással Te is a fejlődésre!
Mi vagyunk az Euroleasing, a Magyar Bankholding gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac meghatározó szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, 2020-ban az ’Év Legelégedettebb Munkahelye’ díjas Euroleasinghez az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja:

Feladat:

– Autóhitel késedelemmel rendelkező számlák kezelése, kimenő hívások indítása, bejövő hívások fogadása;

– Az ügyfelek belső szabályok szerinti tájékoztatása a kintlévőség részleteiről (összeg, hátralékosság, számla státusza, fizetési könnyítés, jogi következmények stb.);

– Sz ügyfelekkel fizetési megállapodás kötése a mindenkor hatályos behajtási utasításnak megfelelő részletességgel;

– Az ügyféllel történt megállapodás rögzítése a megfelelő banki rendszerekben;

– Gyors és precíz, hatékony ügyfélkezelés;

– Belső és külső szabályok (pl. jogi, compliance, behajtási utasítás, egyéb a munkavégzésre vonatkozó szabályoknak való megfelelés) figyelembe vétele a munka során;

– Ügyfélközpontú kommunikáció;

– Megfelelés a Vállalat által meghatározott minőségi, mennyiségi és időbeli elvárásoknak;

– A behajtás kezelésébe tartozó szerződésekkel kapcsolatos rögzítések, adminisztratív feladatok ellátása a banki rendszerekben;

– Egyéb partnerekkel történő kapcsolattartás, részükről érkező kérések-kérdések megoldása, megválaszolása;

– Saját statisztikák / csoporteredmények nyomon követése;

– Szakmai ismeretek folyamatos naprakészen tartása.

Elvárások:

– Felsőfokú végzettség vagy legalább 3 éves szakmai tapasztalat;

– Informatikai ismeretek, elsősorban folyamat lekövetés;

– Kreativitás, folyamatos folyamatfejlesztési képesség;

– Jó kommunikációs képesség;

– Jó konfliktuskezelési képesség;

– B kategóriás vezetői engedély.

Amit kínálunk:

– Szakmai fejlődés, a teljesítmény elismerése;

– Versenyképes juttatási csomag;

– Stabil jövőkép;

– Színvonalas munkakörnyezet;

Munkavégzés helye:: Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,

– kérjük olvasd el weboldalunkon az Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat,

– majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat az allas@euroleasing.hu e-mail címre!

Behajtási munkatárs